444 6 549 Keçiören Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

lider nakliyat

nakliyat ankaraLider Nakliyat ile profesyonel ve kaliteli bir şekilde taşınmanın avantajlarını yaşayın. Evden eve taşımacılık konusunda uzmanlaşmış deneyimli kadromuz ile, tüm illere şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerimizi ambalajlı, sigortalı, asansörlü ve marangozlu olarak en iyi fiyatlar ile sunmaktayız.

Haftanın her günü tüm illere kesintisiz ev taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Lider Evden Eve Nakliyat, yılların getirdiği tecrübeleri ve bu süreçte kazandığı müşteri memnuniyeti ile yurt geneli şehirler arası evden eve nakliye faaliyetleri yürütmektedir.

Ambalajlı Marangozlu Sigortalı Evden Eve Nakliye

Nakliyat işlemlerimize başlamadan önce evinizdeki tüm eşyaların en iyi şekilde ambalajlanması yapılmaktadır. Kırılacak malzemelere özel ambalaj malzemeleri ile güvenliği sağlanan kırılacak eşyalarınız, paketlemesi yapıldıktan sonra taşımaya en uygun karton kutu veya kolilere yerleştirilir. Sökülmesi gereken vitrin, yemek masası, gardrop gibi büyük eşyalar, marangozluk işinde ustalaşmış kadromuz tarafından dikkatli bir şekilde sökülerek ayrı parçalar halinde dikkatli bir şekilde ambalajlanır.

Taşınacak eşyaların tamamı paketlendikten sonra aracımıza nakledilimeye hazır hale gelmiş olur. Araçlarımızın kasa içleri de ev eşyası taşıma işlerine göre en uygun şekilde tasarlanmış olduğu için, eviniz yeni adresinize güvenle taşınacak durumda olacaktır. Evden eve nakliyat hizmetlerimizde kullandığımız araçların tamamı kapalı çelik kasalı kamyonlardır. Araçlarımızda her zaman kullanıma hazır ve yeni ambalaj malzemeleri ile marangozluk alet ve ekipmanları bulunmaktadır.