444 6 549 Keçiören Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Ambalajlama

ambalajlama

Ambalajlama çalışmasının kalitesi aynı zamanda evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini de doğrudan etkileyen önemli bir konudur. Bu yüzden evden eve nakliye firmamız, evinizi taşımaya başlamadan önce tüm eşyaların en iyi şekilde paketlenmesi için detaylı bir çalışma yapmaktadır. Paketlenecek eşyanın cinsine göre kullanılan en uygun ambalaj malzemeleri ile evinizdeki eşyaların tamamı güvenli bir şekilde yeni evinize taşınmaktadır.

ambalajlama

Evinizde bulunan kırılacak türden eşyalarınız kraft kağıtlar, ambalaj kağıdı ve hava kabarcıklı naylonlar ile paketlenir. Ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra, bu eşyaları taşımaya en uygun karton kolilere özenle yerleştirilir. Vitrin, yemek masası, gardrop gibi büyük eşyalarınız ise demonte edilip parçalara ayrıldıktan sonra dikkatli bir şekilde ambalajlanır ve taşımaya hazır hale getirilir.

Ambalaj malzemesi olarak genelde hava kabarcıklı naylonlar, sağlam karton koliler, karton ve plastik fıçılar, temiz battaniyeler, koli bantları, streç film gibi paketleme materyalleri kullanılmaktadır. En iyi şekilde ambalajlaması yapılan eşyalarınız, ev eşyası taşımaya en uygun şekilde tasarlanmış kapalı çelik kasası bulunan nakliye araçlarımıza aktarılır ve araç içinde de her türlü güvenlik önlemi alınır.

ambalajlama